4 SEMINARŲ CIKLAS TĖVAMS „LOGOPEDAS PATARIA“

Tėvelius, auginančius ankstyvojo / ikimokyklinio amžiaus vaikus, kviečiame dalyvauti nuotoliniuose praktiniuose seminaruose „Logopedas pataria“ ir naudingai praleisti laiką su ilgametę praktinę patirtį turinčia logopede, soc.mokslų daktare, Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos lektore Rita Kantanavičiūte – Petruže.

VISIEMS UŽSIREGISTRAVUSIEMS ir negalintiems dalyvauti tiesioginiuose nuotoliniuose (online) seminaruose, bus išsiųstas seminaro vaizdo įrašas su klausimų ir atsakymų sesija el. paštu, ir vaizdo įrašą galėsite peržiūrėti Jums patogiu laiku.

 Seminarų datos ir temos:

  1. 2021 m. balandžio 15 d. 13:00 val. “Kaip prakalbinti vaiką?“ (mėgdžiojimo mokymo praktinė paskaita). Seminaras jau įvyko.
  2. „Kokybiškas žaidimų su vaiku laikas: ką ir kaip žaisti, siekiant kalbos lavinimo?“ (paskaita apie žaislus ir žaidimus, lavinančius vaikų kalbą) Data ir laikas bus pateikti vėliau.
  3. „Patarimai tėvams, auginantiems ankstyvojo / ikimokyklinio amžiaus mikčiojančius vaikus“. Data ir laikas bus pateikti vėliau.
  4. „Dvikalbis vaikas šeimoje: dvikalbystės privalumai ir trūkumai“. Data ir laikas bus pateikti vėliau.

***

Seminarų metu suteiksime praktinių žinių apie vaikų kalbos raidą; patarsime, kokius žaislus / žaidimus pasirinkti ir kaip žaisti, kad vaikutis pradėtų mėgdžioti ir tarti pirmuosius garsus; pateiksime rekomendacijas, kaip bendrauti su ankstyvojo / ikimokyklinio amžiaus mikčiojančiu vaiku, kad užsikirtimai sumažėtų (arba išnyktų); kalbėsime apie dvikalbį vaiką šeimoje ir diskutuosime, ar antrosios kalbos mokymasis lavina, ar slopina vaiko kalbos raidą.

Vietų skaičius į tiesioginį prisijungimą ribotas! Negalintys dalyvauti tiesiogiai, galės gauti seminaro įrašą, praėjus kelioms dienoms po seminaro.

Vidutinė vieno seminaro trukmė 1 val.